Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Unit |
| Lift Type | Shoping mall |
| Speed | 1 m/s |
| Drive Type | MRL |
| Brand | Hunda |
| Capacity | 4-26 PERSONS |
| Shaft Size | 1500x1500 mm (5x5 ft) |
| Door Type | Glass Auto Door |
| Max Persons | 4 - 26 Persons |
| Number of Floors | 5-12 |
| Machine Room | MRL |
| Warranty | 12 Months |
| Maximum Load(kg) | 272 - 1768 Kg |
| Control Type | Simplex |
| Cabin Material | Glass Cabin |
| Application | Commercial, Mall, Hotel, Residential |
| Maximum Rise | 60 m |
| Max Speed | 0.5 - 2 m/sec |
Product Details:
| Capacity | 6 persons |
| Speed | 1 m/s |
| Application | Office |
| Drive Type | MRL |
| Door Type | Auto Center Opening |
| Stops | G+3 |
| Control Type | Simplex |
| Cabin Finish | SS Hairline |
| Indicator Type | LED |